Wybierz najlepszego piłkarza Lecha w meczu z Wisłą Kraków

Lech Poznań przegrał spotkanie 3. kolejki ekstraklasy z Wisłą Kraków 2:3, a redakcja Epoznan.pl oceniła podopiecznych Mariusza Rumaka i zachęca do wybrania najlepszego piłkarza Kolejorza w tym meczu.

Oto oceny piłkarzy Lecha Poznań za występ w meczu z Wisłą Kraków (1-10):

Jasmin Burić - 5

Wygrał dwa pojedynki sam na sam z Pawłem Brożkie i wybronił pięć strzałów piłkarzy Wisły. Mógł lepiej się zachować przy drugiej i trzeciej bramce dla Wisły.

Hubert Wołąkiewicz - 2

Zamiast grać na środku obrony został przestawiony na prawą stronę i natychmiast zaczął zaliczać błędy, po których Lech stracił dwie bramki. Pewnym uderzeniem zdobył kontaktową bramkę dla Lecha z rzutu karnego.

Paulus Arajuuri - 1

Powinien rozegrać kilka spotkań w rezerwach Lecha, aby wrócić do formy.

Marcin Kamiński - 5

Pojawił się na boisku w 68. minucie, a jego wejście poprawiło grę Lecha w obronie.

Maciej Wilusz - 1

Jego słaba gra doprowadziła do straty dwóch bramek, a mogło być jeszcze gorzej.

Barry Douglas - 3

Rozegrał pierwszy cały mecz po kontuzji i widać, że jeszcze dużo mu brakuje, aby wrócić do poziomu z rundy wiosennej. Zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego w 83. minucie.

Łukasz Trałka - 5

Jeden z najlepszych piłkarzy Lecha w tym spotkaniu, ale nadal jest zbyt bardzo skupiony na przerywaniu akcji. Po faul na Trałce sędzia podyktował rzut karny dla Lecha.

Darko Jevtić - 2

Coraz bardziej trudno uwierzyć w słowa trenera Mariusza Rumaka, że Jevtić to solidne wzmocnienie. Oddał tylko jeden groźny strzał i źle zachował się przy pierwszej bramce dla Wisły.

Gergo Lovrencsics - 1

Bardzo słaby występ, który zakończył się po pierwszej połowie.

Dawid Kownacki - 7

Miał duży wkład przy bramkach dla Lecha i cały czas aktywny w ataku. Powinien zaczynać spotkania w podstawowej jedenastce.

Kasper Hamalainen - 6

Na początku pierwszej połowy wypracował idealną okazję dla Lecha, którą zmarnował Łukasz Teodorczyk. W pierwszej połowie brakowało mu Szymona Pawłowskiego, ale coraz lepiej rozumie się z Muhamedem Keitą.

Muhamed Keita - 5

To był jego najlepszy mecz w barwach Lecha. Miał dwie okazje, po których mógł zdobyć bramkę.

Łukasz Teodorczyk - 1

Na początku pierwszej połowy zmarnował idealną okazję na zdobycie bramki. Później niewidoczny.