Reklama
Reklama

Kaczki spacerowały po deptaku

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Osoby spacerujące dziś na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu miały okazję zobaczyć z bliska kaczkę z młodymi. O niecodziennym wydarzeniu przechodnie powiadomili straż miejską.

Zdarzenie miało miejsce w środę przed południem. Zabłąkana kaczka z młodymi zaniepokoiła przechodniów. Kilka osób powiadomiło o niecodziennym zdarzeniu straż miejską.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Strażnicy pojawili się na miejscu po godzinie 12 - tłumaczy dyżurny z Referatu Stare Miasto. Jednak kaczek już nie było. Zostały one wyłapane do kartonu, przez osoby, które zgłaszały zdarzenie i bezpiecznie przewiezione nad Wartę - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla regionu
2℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro